SARMS a co to vlastně je?

SARMS a co to vlastně je?

V posledních letech lze zaznamenat velké rozšíření látek SARMS . Ale co to vlastně SARM je? Blíže se podíváme na dvě látky ze skupin SARMS jedná se o ligandrol a ostarine

Jedná se o selektivní modulátory androgenních receptorů, které jsou typem ligandů androgenních receptorů. Modulátor má stejný účinek jako androgenní léky, avšak je mnohem selektivnější v jejich působení. Umožňuje více efektů než relativně zákonem omezené použití anabolických steroidů. Prodej SARMs a bližší info :

Mezi velice populární a využívané SARMs patří například (LGD-4033) Ligandrol, který máme dostupný spolu s (MK2866) Ostarinem Viz. níže

LGD-4033 (Ligandrol) přináší pevnost, nárůst svalů, snižuje tělesný tuk. Mezi kladné účinky se dá řadit masivní nárůst svalové hmoty a síly a zároveň, bez silných androgenních a vedlejších účinků. Rychlý nástup účinku a dlouhá doba účinnosti, která se pohybuje okolo 24-36 hodin.

MK2866 (Ostarine) Regenerace a náběr svalové hmoty jsou pro Ostarine hlavní vlastností. Velice skvělý při hojení kostí např. zlomenin nebo vazů a šlach. Je vhodný do PCT kvůli velice slabému vlivu na omezení produkce vlastního TST. Také je vhodný i pro ženy, avšak při menším dávkování (1 tableta denně), Muži 1-2 tablety denně. Ženy 1x denně.

Všechny informace zde uvedené nemají nikoho nabádat k užívání látky! Sarmy jsou určeny výhradně pro výzkumné a vědecké účely!

Další zdroje pro studium zde:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *