Proč začít PCT po SARMS?

Proč začít PCT po SARMS?

Zajímá vás proč se dělá PCT také u SARMS? Nebo ani nevíte co to PCT je? Případně jste spojení PCT slyšeli jen s anabolickými steroidy? Vše potřebné se dozvíte v tomto článku.

Co je to PCT?

PCT je zkratka – post cycle therapy. Často tohle spojení můžeme vidět ve spojitosti se steroidy ovšem doporučuje se i v rámci užívání po sarms PCT, které mohou ovlivnit tvorbu vlastního testosteronu. Jedná se například o LIGANDROL LGD 4033 . Někteří používají do PCT i OSTARINE MK 2866 V takovém případě kdy někdo užívá látky sarms nebo anabolické steroidy na zvýšení testosteronu. Se stává, že tělo přestane vytvářet testosteron vlastní. A právě abychom udrželi nové přírůstky svalové hmoty a takzvaně nespadli hned po vysazení sarms nebo steroidů, musíme co nejrychleji nastartovat vlastní produkci hormonů. K tomu nám právě slouží zařazení PCT i po SARMS.

Z čeho se skládá PCT?

Do PCT se používají ať už látky na předpis (anastrazol, clomid apod…) a nebo přírodní. My si tady rozebereme nějaké přírodní látky, které nám do sarms PCT mohou pomoci znovu nastartovat vlastní tvorbu testosteronu.

Maca extrakt z kořene   – Zvýšená vitalita, energie a chuť na sex

Hořčík (AQUAMIN MG TG) – multiminerální komplex z červených mořských řas, které dodají vašemu tělu potřebné minerály.

DAA (kys. d-aspargová) – Skrze stimulaci mozku pomáhá v tvorbě a uvolňování hormonů v těle.

Ašvaganda extrakt z kořene – výjimečná rostlina, která se vyjímá svojí schopnosti adaptace a je to tedy velmi skvělý zdroj adaptogenů pro naše tělo. Pomáhá tedy našemu tělu zvládnout PCT po sarms.

Pískavice řecké seno extrakt ze semen – bylina, která má vliv na navýšení produkce vlastního testosteronu a zvýšení libida. 

Kotvičník zemní extrakt ze semen – Udržuje ve zdravý a ve formě naše pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Skvělý i pro imunitní systém.

Shilajit (Mumio) – napomáhá regeneraci, normalizuje reprodukční i močové soustavy

Zinek – Přispívá k správnému fungování organismu, svalů, testosteronu, plodnost, syntézu bílkovin