Ostarine – MK 2866 pro lepší regeneraci

Ostarine – MK 2866 pro lepší regeneraci

Ostarine MK 2866 pro lepší regeneraci a svalovou hmotu

Ostarine, také známý jako Enobosarm, GTx-024, MK-2866 nebo S-22, je sloučenina patřící do skupiny selektivních modulátorů androgenových receptorů (SARM). Je to jeden z nejlépe prozkoumaných a nejbezpečnějších SARM, a proto se těší značné popularitě. 

Co je Ostarine 

Ostarine byl vyvinut společností GTx Incorporated jako potenciální lék v boji proti úbytku kostí a svalů spojenému s mnoha úbytky a nemocemi souvisejícími s věkem. 

Ostarine je látka, která je součástí SARM – selektivních modulátorů androgenních receptorů. Co to znamená přesněji? Jmenovitě, že funguje podobným způsobem jako androgeny – mezi ně patří mimo jiné testosteron. Pomáhá budovat svalovou hmotu a zvyšovat fyzickou sílu a proto ji často používají lidé, kteří se věnují kulturistice a silovému sportu. Je zajímavé, že ostarin není steroid, ale jeho užívání může fungovat velmi podobným způsobem. 

Ostarine a jeho účinky 

Díky selektivní stimulaci androgenních receptorů je účinkem MK-2866 zvýšení svalové hmoty, zvýšení kostní minerální hustoty a rychlejší regenerace těla. U mnoha uživatelů je patrná zvýšená regenerace kloubů, ale tento účinek obvykle zmizí po ukončení příjmu. Pozoruje se také zrychlený metabolismus a  díky zvýšené syntéze kolagenu i zlepšení stavu pokožky. 

Jak již bylo zmíněno, ostarin podporuje proces budování svalové hmoty, ale výhody jeho pravidelného užívání jsou mnohem větší:

  • podporuje klouby – užívání ostarinu zvyšuje množství estrogenu v těle, stimuluje syntézu kolagenu a má protizánětlivé vlastnosti,
  • – zesiluje metabolismus tuků – vyšší hladina androgenů, noradrenalinu a adrenalinu v těle zrychluje metabolismus, což snižuje množství tukové tkáně, 
  • – nemá negativní vliv na genitálie – anabolické steroidy a testosteron mohou zvýšit růst rakoviny pohlavních orgánů a prostaty, což se při užívání ostarinu neprojevuje. Vzhledem k tomu, že anabolické procesy jsou charakteristické pro organismus mužů, zatímco u žen se nevyskytují přirozeně, je třeba užívat ostarin opatrně. Je to důležité kvůli hormonální rovnováze, kterou lze narušit užíváním ostarinu. 

Pro více informací se můžete podívat zde:

Disclaimer: prodej SARMs látek slouží pouze pro vědecké účely, ke kterým jsou výhradně určeny, tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté z vědeckých studií a nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *