Ligandrol – LGD 4033 Extrémní svalový růst

Ligandrol – LGD 4033 Extrémní svalový růst

Ligandrol LGD 4033

Mnoho amatérských i profesionálních sportovců, kteří se snaží budovat svalovou hmotu a optimalizovat svou kondici, se obrací na Ligandrol jako na nejsilnější SARM na trhu.

Účinky Ligandrolu však neocení pouze vzpěrači a kulturisté, je velmi populární také mezi modely, vyznavači fitness a vůbec všemi, kterým záleží na hezky tvarované postavě.

Co je to Ligandrol a jaké jsou jeho účinky?

Ligandrol, známý také pod zkratkou LGD 4033, je nesteroidní androgenní receptor. Bere se perorálně a váže se na androgenní receptory, ale na rozdíl od jiných přípravků je selektivní, díky čemuž nemá jeho užívání prakticky žádné vedlejší účinky. Ligandrol byl původně vyvinutý k léčbě svalové atrofie (úbytku svalstva) a v současnosti se používá i jako součást léků proti některým akutním a chronickým onemocněním souvisejících s věkem nebo rakovinou. Ligandrol byl předmětem mnoha vědeckých studií, které odhalily, že má schopnost významným způsobem zvyšovat množství svalové hmoty. Během tohoto procesu navíc dochází ke snížení množství tělesného tuku, což je velmi důležitá vlastnost pro všechny sportovce. Ukázalo se také, že Ligandrol má významný dopad na zvýšení imunity, hladiny energie a vytrvalosti. 

Je užívání Ligandrolu bezpečné?

U Ligandrolu nejsou prokázány výrazné snížení hladiny testosteronu jak je tomu u anabolických steroidech. Je však důležité dodržovat doporučené dávky. Stejně jako u ostatních SARM, i Ligandrol byste měli používat odpovědně a nepřekračovat doporučenou dávku 10 mg denně. Ligandrol perfektní produkt pro všechny fanoušky silových sportů, kteří chtějí budovat hmotu a přitom se zbavit tuku. Jeho antikatabolické vlastnosti zajistí, že toho dosáhnete rychle. Užívání Ligandrolu významně zvyšuje výkon vytrvalost. To vám umožní vydržet delší a výkonnější tréninky, které se brzy projeví na vaší zlepšuji se kondici.

Upozornění – přečíst než koupíte SARMS

Disclaimer: prodej SARMs látek slouží pouze pro vědecké účely, ke kterým jsou výhradně určeny, tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté z vědeckých studií a nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů. Více se můžete dočíst například na https://cs.wikipedia.org/wiki/Selektivn%C3%AD_modulátor_receptoru_androgenu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *